Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Nie żyje aktor Bohdan Smoleń!

Nie żyje aktor Bohdan Smoleń!

Bohdan Smoleń był bez wątpienia jednym z najbardziej lubianych aktorów, którzy zawsze rozśmieszali nas do łez! Niestety jego życie nie zawsze związane było ze szczęściem, bowiem mężczyzna już od dawna cierpiał na poważne problemy zdrowotne, które spowodowane były udarami jakie przeszedł, a których skutki nie pozwalały mu potem na normalne i w pełni sprawne czynności jak ruszanie się i swobodne mówienie.

Mężczyzna jako aktor wiele razy zapisał się w umysłach ludzi grając w prześmiesznych projektach jak np. Świat według Kiepskich, gdzie wcielał się w Listonosza Edzia i wypowiadał słynny tekst -Ale jaja, jednak najbardziej mężczyzna znany jest z ról w kabaretach, w których wcielał się w setki różnych postaci.

Aktor założył w swoim życiu fundację o nazwie  Fundacja Stworzenia Pana Smolenia, która zajmowała się końmi i ich pomocą dla chorych dzieci dzięki hipoterapii. Informacja o śmierci artysty zasmuciła już wielu Polaków, którzy nie mogą w to uwierzyć… Jak na razie nie podano niestety informacji na co tak naprawdę zmarł pan Smoleń.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *