Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Niemcy naśmiewają się z Polaków i chrześcijaństwa! Opublikowali szokujący teledysk…

Niemcy naśmiewają się z Polaków i chrześcijaństwa! Opublikowali szokujący teledysk…

Stosunki między Polakami, a Niemcami od dawna są bardzo napięte. Wszystko to oczywiście jest winą II Wojny Światowej, której Polska nie jest wstanie im wybaczyć. Teraz okazuje się, że nasze stosunki raczej szybko się nie poprawią – A wszystko przez „teledysk” który niemiecki odpowiednik TVP1 puścił całkiem niedawno na antenie.

Zarówno piosenka jak i klip mogą wielu szokować. W utworze wokalista śpiewa o Polsce jako Po-po-Polen, a Popo po niemiecku tłumaczy się jako „pupa”. Nie jest to raczej zbyt pozytywne określenie dla Polaków! Do tego wszystkiego wyraźnie w piosence wyśmiewa się religię katolicką, którą wyznaje większość Polaków. Piosenka mówi też, iż w Polsce brakuje flag Unii, gdyż ulegają szybszemu spaleniu od węgla.

Nie brakuje także sporej ilości nawiązań do Jarosława Kaczyńskiego, który według Niemców ma być prawdziwym królem naszego kraju, który podejmuje wszelkie decyzje i odpowiada za wszystko. A, Wy co sądzicie o teledysku i piosence? Uważacie, że to obraza dla Polaków, czy raczej szczególnie Was to nie rusza?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *