Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Niemka wyznaje szokującą prawdę o uchodźcach i ich dzieciach! Zobaczcie nagranie….

Niemka wyznaje szokującą prawdę o uchodźcach i ich dzieciach! Zobaczcie nagranie….

Spór medialny w sprawie uchodźców trwa już od długiego czasu. Jedne platformy internetowe czy gazety twierdzą, że państwa gdzie mieszkają uchodźcy są prawdziwym rajem tolerancji, ciepła i wiecznej miłości – natomiast inne media podają wręcz odwrotne informacje i uważają, że uchodźcy sieją zamęt i strach wśród mieszkańców danego kraju.

Stąd właśnie wiele osób już nie wie, co ma właściwie robić i co ma sądzić o tych z pozoru biednych ludziach, którzy jednak pokazują się z ogromnymi smartfonami i oblewają się wodą symulując płacz. Jaka jest, więc prawda? Aby ją poznać najłatwiej jest więc posłuchać opinii osób, które każdego dnia mieszkają pośród uchodźców i najlepiej wiedzą jacy oni naprawdę są. Ostatnio krótkiego wywiadu udzieliła pewna Niemka, która swoją wypowiedzią wywołała falę kontrowersji i opowiedziała o niebezpiecznym działaniu uchodźców na jej rodaków, w tym np. dzieci, które w szkole są traktowana jako obywatele drugiej kategorii, które są gorsze od cudzoziemców.

Kobieta opowiedziała także o fakcie, że wiele rejonów Niemiec stało się obszarami, w których ludzie wręcz boją się przebywać, bo może się to bardzo źle skończyć. Niemka zapowiedziała także, że będzie walczyć z aktualną polityką jej kraju i nie podda się….

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *