Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Nowa film o świecie Harrego Pottera coraz bliżej! Zobaczcie imponujący zwiastun…

Nowa film o świecie Harrego Pottera coraz bliżej! Zobaczcie imponujący zwiastun…

Nowy film o świecie Harrego Pottera bez wątpienia jest, chyba jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji tego roku! Obraz, choć nie porusza postaci młodego czarodzieja z blizną na czole to, dalej zaskakuje – tym bardziej fabułą, która ma opowiadać historię Newta Scamandera, czyli pisarza który stworzył podręcznik pt. Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć i niestety wpada w poważne, magiczne kłopoty. W produkcji zagrają m.in. : Eddie Redmayne, czyli aktor znany z kontrowersyjnej roli w Dziewczynie z portretu, Ezra Miller,  Colin Farrel, czy Dan Fogler.

Premiera światowa filmu zapowiedziana jest już na 11 listopada tego roku, natomiast w Polsce obraz pojawi się dokładnie 18 listopada! Scenariusz jest autorstwa samej pisarki J.K. Rowling, a reżyserią zajmuje się David Yates. Czekacie na obraz? Myślicie, że dorówna poziomem częściom o przygodach Harrego Pottera, Hermiony Granger i Rona Wasleya?

Zobaczcie przy okazji zwiastun filmu, który trzeba przyznać robi wrażenie, ale też według wielu osób zostawia też widza w poczuciu niewiedzy i strachu, czy aby na pewno nowa część nie stanie się klapą. A, Was zwiastun zachęcił do obejrzenia całości, czy raczej wręcz przeciwnie? Tęsknicie za przygodami bohaterów ze świata magii i czarodziejstwa, czy uważacie, że tworzenie nowych produkcji o magii jest niepotrzebne?


 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *