Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Nowa, szokująca piosenka Przybysz! Jezus jako kobieta…. Ludzie na haju. Czeka ją skandal religijny?

Nowa, szokująca piosenka Przybysz! Jezus jako kobieta…. Ludzie na haju. Czeka ją skandal religijny?

Natalia Przybysz od dawna należy do jednych z najbardziej oryginalnych, a dla niektórych nawet kontrowersyjnych artystek.Wszystko dlatego, że dziewczyna prowadzi zupełnie inny styl życia niż większość ludzi i czasami głośno o tym mówi iż denerwuje ją Polska mentalność masy, w której człowiek musi mieć kiełbasę, wielki brzuch i jest zamknięty na wszelkie zmiany.

Sporo kontrowersji wywołało także jej wyznanie iż dokonała ona aborcji, co potem doprowadziło do prawdziwego medialnego skandalu i wielu ocen jej postępowania.Niektórzy podziwiali ją za taką szczerość,podczas gdy inni nie pozostawili na niej suchej nitki i potrafili wyzywać ją od najgorszych.

Teraz z piosenkarką może być związany kolejny skandal.Dziewczyna opublikowała niedawno swój najnowszy singiel Światło nocne, które zapowiada jej nowy album, który zostanie wydany we wrześniu. Wokalistka w piosence śpiewa sporo o Ojczyźnie, w której ludzie są karmieni prostymi rzeczami i są na haju! Co więcej piosenkarka śpiewa też o Jezusie, twierdząc,że go spotkamy, z tym że będzie on kobietą. Co sądzicie o piosence? Obraziła Wasze uczucia religijne lub patriotyczne, czy wręcz przeciwnie?


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *