Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Nowe informacje o singlu Eweliny Lisowskiej – Prosta sprawa! Wielu fanów jest zawiedzionych…

Nowe informacje o singlu Eweliny Lisowskiej – Prosta sprawa! Wielu fanów jest zawiedzionych…

Zapowiedzi nowej płyty Eweliny Lisowskiej mieliśmy już całkiem sporo. Wszystko w związku z premierą singla Zatrzymaj się, który pojawił się na rynku w maju 2015 roku i miał promować nowe wydawnictwo, które jak wyjawiła gwiazda miało zawierać kawałki pop-rockowe! Ostatecznie, jednak przez udział artystki w jednym z programów wszystko zupełnie się zmieniło, a trzeci krążek ma być zupełnie inny.

Ewelina na swoim fanpage zdradziła ostatnio, że nowy singiel pt. Prosta sprawa pojawi się już 27 lipca o godz 18 na antenie stacji ESKA! Co więcej wokalistka wyznała, że piosenka nie zawiera w sobie nawet odrobiny rocka, a cała płyta również zapowiada się zupełnie inaczej. Pojawiły się już przesłanki, jakoby Prosta sprawa miała być utrzymana w stylu tanecznym, ale jak na razie są to tylko przesłanki.


Oczywiście informacja o wydaniu singla, niemającego nic wspólnego z rockiem spotkała się z mieszanymi odczuciami ze strony fanów: Jedni są niezwykle zadowoleni, że Ewelina dalej trzyma się lekkiej, wakacyjnej stylistyki, natomiast niektórzy mają za złe artystce, że dalej wszystkich oszukuje i coraz bardziej zapomina o swoim zespole NURTH, z którym nagrywała mocniejsze utwory zanim stała się sławna i z którym wydanie nowej płyty obiecuje już od paru dobrych lat.

A, Wy co o tym sądzicie? Cieszycie się, że Lisowska zrezygnowała z planów nagrania rockowej, czy nawet pop-rockowej płyty, czy jednak jesteście zawiedzeni?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *