Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Nowy spot Rządu – „Za życiem” Zobaczcie przemówienie Beaty Szydło o ochronie życia i….

Nowy spot Rządu – „Za życiem” Zobaczcie przemówienie Beaty Szydło o ochronie życia i….

Od dawna w Polsce trwają kontrowersje, związane z aborcją i prawem kobiet do poddania się temu zabiegowi.Ostatnio jednak wszystko ucichło i można było odnieść wrażenie, że to koniec strajków i protestów: Teraz może okazać się, że to dopiero początek. Rząd Prawa i Sprawiedliwości opublikował specjalny spot, w którym Beata Szydło spełnia swój obowiązek w postaci pomocy najmłodszym obywatelom jak i ich rodzinom.

Program nosi tytuł Za życiem i ma polegać na wsparciu rodzin, które wychowują dzieci niepełnosprawne. Ustawa „Za życiem” ma pomagać, także matkom które decydują się na donoszenie ciąży w najtrudniejszych sytuacjach.

Cały spot z pewnością spotka się z niemałymi kontrowersjami: Zwłaszcza, jeśli weźmie się pod uwagę ostatni Czarny Protest i przekonywania, że to tak naprawdę koniec sprawy. Zapraszamy do obejrzenia spotu i wyrażenie opinii  w komentarzu: Co sądzicie o projekcie „Za życiem”. Bardzo dobry pomysł, czy jednak uważacie, że nie jest to odpowiedni sposób działania? Myślicie że przyniesie pozytywne skutki dla polskich rodzin?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *