Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Pamiętacie poruszający występ ojca z córką? Posłuchajcie Mani jeszcze raz!

Pamiętacie poruszający występ ojca z córką? Posłuchajcie Mani jeszcze raz!

Święto Ojca obchodzimy tak naprawdę co roku nie zastanawiając się raczej, skąd się wzięło, czy kto Je ustanowił. Na zdrowy rozsądek moglibyśmy przypuszczać, że jest ono dziełem tatusia, który również chciał mieć swój dzień w kalendarzu, w trakcie którego obdarowywano by go prezentami i choć raz nie wołano do niego o pieniądze.

Tymczasem okazuje się, że Dzień Ojca został wymyślony przez  Sonorę Smart Dott, która dowiedziawszy się o powstaniu Dnia Matki chciała wprowadzić analogicznie czas również dla każdego Ojca i tym samym złożyć hołd swojemu opiekunowi, który po odejściu ich matki wychowywał nie tylko ją, ale opiekował się całym pięciorgiem dużo młodszego rodzeństwa. I tak właśnie powstał Dzień Ojca – z szacunku, miłości i przywiązania dziecka, które szczerze i prawdziwie kochało swojego tatę…

A jaki prezent można dać swojemu tacie w ten piękny dzień? Niektórzy mówią kosmetyki, inni kwiaty, a jeszcze inni własnoręcznie przygotowany prezent w postaci malowidła, laurki, a może nawet piosenki – Piosenki, które pełna będzie Waszych wspólnych przygód, ciepła, a jednocześnie miłości, jaką darzycie swojego tatusia.

Właśnie takim utworem będzie pieśń, która choć została napisana przez tatę z myślą o córeczce to równie dobrze sprawdzi się odśpiewana przez dziecko dla ojca! Piosenka „Mania jest i będzie” stała się prawdziwym przebojem w Polsce za sprawą programu Aplauz, Aplauz, w którym kochający tatuś i córka wyśpiewali w dźwiękach całą miłość, która stała się autorytetem dla każdego rodzica. Również kochacie tą piosenkę? A może macie inne, które idealnie nadadzą się na ten czas?

2 komentarze

  1. wzruszające

  2. wzruszające

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *