Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Pamiętacie ten cudowny moment wyboru Karola Wojtyły na papieża? Zobaczcie to raz jeszcze!

Pamiętacie ten cudowny moment wyboru Karola Wojtyły na papieża? Zobaczcie to raz jeszcze!

Jan Paweł II już z pewnością na zawsze zostanie prawdziwym symbolem Polski, który świadczy, że nasz kraj jest dobry, cudowny i ważny! Papież w swoim życiu uczynił tak wiele pozytywnych rzeczy, że ciężko jest je wyliczyć, bo trwało by to w nieskończoność: Jedną z najważniejszych jest, oczywiście wybaczenie swojemu zamachowcy, na co  z pewnością niewielu by się zgodziło i oczywiście masa cudów które świadczą, że Ojciec Święty otrzymywał łaski od samego Boga, dzięki którym pomagał innym i leczył chorych!

Jan Paweł II wyleczył, choćby chłopca imieniem Dawid, który cierpiał na raka nerek, czy panią Lieo, która nie mogła mieć dzieci i korzystała z wielu metod leczenia, jak zioła, czy tabletki. Niestety nic to nie dawało i dopiero modlitwa Ojca Świętego przyniosła pomoc. To wszystko świadczy, że nasz Papież nie tylko był dobrym człowiekiem, ale co najważniejsze został naznaczony przez Boga!

Warto więc powrócić do tego cudownego okresu, kiedy to Karol Wojtyła został Ojcem Świętym i jeszcze raz przeżyć te cudowne emocje – które towarzyszyły wtedy całemu światu, ale przede wszystkim Polsce, która otrzymała tego dnia olbrzymie błogosławieństwo. W materiale poniżej możecie obejrzeć nagranie  z tego okresu, które trzeba przyznać niejedną osobą wzruszy do łez (szczególnie prawdziwego polskiego patriotę):

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *