Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Patrycja Markowska zaśpiewała piosenkę dla syna! Wyznała w niej przerażającą prawdę…

Patrycja Markowska zaśpiewała piosenkę dla syna! Wyznała w niej przerażającą prawdę…

Patrycja Markowska jest bez wątpienia, jedną z najbardziej znanych piosenkarek w Polsce. Dziewczyna ma na swoim koncie mnóstwo pięknych ballad, w tym Świat się pomylił, Kilka Prostych Prawd, czy Dzień za dniem, a także kilka ostrzejszych hitów,w tym Nie zatrzyma nikt, Opętanie, czy Drogi Kolego. Artystka jest znana, ze względu na bardzo emocjonalne teksty, w które wkłada całe serce.

Jedną z jej najbardziej uczuciowych piosenek z jej repertuaru jest bez wątpienia utwór W Kamiennej Dżungli Blues,która została napisana specjalnie dla jej synka. Patrycja dzieli się z fanami swoim wszelkimi wątpliwości, co do wychowania dziecka i tego jak świat jest trudny i przerażający.

Artystka opisuje że nie wie, jakie wartości powinna wpoić dziecko – bo z jednej strony chce by było one dobre i czyste, a z drugiej świat nie jest przyjazny, a zależy jej by syn sobie poradził z problemami. Jest to manifest Patrycji, w którym opisuje że rzeczywistość w której żyjemy niestety nie jest tak piękna jak byśmy chcieli.


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *