Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Piotr Kupicha o swojej relacji z Bogiem!

Piotr Kupicha o swojej relacji z Bogiem!

Piotr Kupicha to bez wątpienia, jeden z bardziej lubianych wokalistów w Polsce. Artysta razem ze swoim zespołem Fell stworzył masę przebojów, które wielu z nas do dziś umilają czas – Do najbardziej znanych z nich należą: marzycielskie A gdy jest już ciemno, przebojowe i chwytliwe  No pokaż na co cię stać, czy ukochane przez Polaków Jak Anioła głos. Tym razem, jednak Piotr Kupicha odsłonił przed nami coś innego niż muzykę, a mianowicie w magazynie pt. Pani udzielił wywiadu w którym m.in. opowiedział o swoim przywiązaniu do Boga i o tym, jak wiele daje mu wiara.

Kupicha powrócił do swoich czasów dzieciństwa, w których babcia nauczyła go jak ważna jest modlitwa, którą zresztą odmawia do dnia dzisiejszego. Wyznał, także że świetnie pamięta swoje studenckie czasy, w których jeździł rowerem do XV wiecznego kościoła w Katowicach.

To właśnie tam często rozmawiał z Panem Bogiem, co pomagało mu przetrwać wszelkie trudne chwile i nigdy się nie poddawać. Co więcej wokalista opisał wszelkie chrześcijańskie wartości, jakimi kieruje się cały czas jak np. pokora i niechęć do krzywdzenie kogokolwiek, nawet jeśli dawałoby to wielki sukces dla niego, jako człowieka czy artysty.

Co sądzicie o słowach Kupichy? Spodziewalibyście się tak zagorzałej wiary z Jego strony? Lubicie w ogóle muzykę zespołu Fell i czasami powracacie do Ich hitów, czy jednak macie zupełnie inny gust muzyczny?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *