Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Posłuchaj nowej piosenki Demi Lovato – Body Say!

Posłuchaj nowej piosenki Demi Lovato – Body Say!

Demi Lovato, czyli znana amerykańska piosenkarka i aktorka ostatnio dość mocno zszokowała swoich fanów, gdy ogłosiła, że powraca z nowym materiałem! Artystka już 1 lipca ma opublikować swój nowy singiel o tytule Body Say, który zapowiada szósty studyjny album – Piosenka ma być utrzymana w o wiele bardziej sensualnym stylu i rzekomo ma być przeznaczona dla osób dorosłych…. Demi wyjawiła, także że kolejny krążek będzie zawierał w sobie elementy country i przedstawiał jej mocniejsze, mniej nastoletnie oblicze…

Body Say pojawi się w wersji studyjnej już 1 lipca, natomiast już teraz możecie posłuchać piosenki w wykonaniu na żywo, nagranej w czasie wspólnej trasy z Nickiem Jonasem. Jak Wam się podoba?Przypomnijmy, że poprzednia płyta Demi pojawiła się na rynku niespełna rok temu i promowana była przez single Coll for the Summer, Confident i balladę Stone Cold.

Wielu fanów artystki, jedna nie do końca jest przekonanych co do wydawania następnej płyty, podczas gdy poprzednia wyszła całkiem niedawno i spotkała się ze zbyt słabą promocją. Co o tym sądzicie? Czy Demi faktycznie zbyt się śpieszy i za szybko wydaje kolejne albumy? Myślicie, że nowy krążek przebije popularnością Confident?

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *