Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Przerażające wyznania Martyny Wojciechowskiej: O poważnej chorobie i wypadku!

Przerażające wyznania Martyny Wojciechowskiej: O poważnej chorobie i wypadku!

Martyna Wojciechowska jest bez wątpienia, jedną z najbardziej lubianych postaci w polskim show biznesie – Niestety ostatni czas dla podróżniczki jest pasmem trudności i przykrości, które spotykają ją w życiu. Plotki o jej poważnej chorobie krążyły już od dłuższego czasu i gdy okazały się prawdą masa fanów kobiety, doznała prawdziwego szoku. Niestety trudny stan zdrowia to nie wszystko, z czym kazał jej się zmierzyć los, bowiem podróżniczka straciła bliską osobę, z czego długo nie potrafiła się pozbierać….

Ostatecznie, jednak wydawało się, że czas leczy rany, a pani Wojciechowska razem z córką wyjechała na plan programu Kobieta na krańcu świata, by zapomnieć o problemach, pogłębić relację z córką i zająć się swoimi największymi marzeniami. Niestety i tu nie wszystko poszło tak jak powinno – podróżniczka uległa kontuzji w wyniku wypadku podczas jazdy motocyklem.

Kobieta przeszła poważne operacje i niestety pomimo uporu i chęci szybkiego powrotu do pracy nie udało jej się wrócić na plan Kobiety na krańcu świata. Swoją trudną historię Martyna Wojciechowska opowiada w filmie, który wstawiła dla fanów, by przeprosić ich, że nie jest wstanie nakręcić dalszych odcinków programu i powiedzieć, że nie wie, czy kolejne odcinki w ogóle się jeszcze pojawią.


3 komentarze

  1. Pani Martyno, jest pani wielka. :-). Pozdrawiam Mocarz życiowy.

  2. Pani Marto podziwiam pania za sile jaka ma pani w sobie

  3. Zawsze Panią podziwiałem za wytrwałość głowa do góry pozdrawiam.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *