Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Rząd Niemiecki wzywa do robienia zapasów wody i jedzenia! Czy to przygotowanie do wojny?

Rząd Niemiecki wzywa do robienia zapasów wody i jedzenia! Czy to przygotowanie do wojny?

Coraz bardziej przerażająca sytuacja w Niemczech pogłębia się z dnia na dzień! Uchodźcy nie potrafią przystosować się do panującej tam kultury i próbują wszelkimi siłami wprowadzać tam prawo Allaha, które wedle ich dekalogu jest jedynym i niezbywalnym zaleceniem Boga dla świata.

Tymczasem okazuje się, że niemiecki rząd ma już swoje własne pomysły jak poradzić sobie z uchodźcami i dzięki  Frankfurter Allgemeine Zeitung nareszcie poznaliśmy prawdę. Redaktorzy gazety dotarli do niezwykle ukrywanego projektu, który ma nakazywać całej społeczności niemieckiej zbierania zapasów wody i pożywienia: Pozostaje tylko pytanie w jakim celu?

W związku z publikacją szczegółów całej akcji niemieckiego rządu masa ludzi zaczęła zastanawiać się, czy aby Angela Merkel nie chce przygotować swojego państwa na zamieszki, a w przyszłości nawet i wojnę do której mogą doprowadzić uchodźcy! Jak wiemy niektórzy islamiści mają bardzo jasne zasady nakazujące szerzyć swoją wiarę mieczem, a jeśli ktoś się nie zgodzi spotka go śmierć… To jednak nie koniec, bowiem wiele osób zastanawia się czy za działaniami niemieckiego rządu nie stoi strach przed Rosją, która w ostatnim czasie stała się prawdziwym postrachem dla całego świata. Czyżby Niemcy chcieli wywołać wojnę z Putinem i pokonując go odzyskać szacunek, który utracili po przyjęciu uchodźców?

Czy pani Merkel domyśla, że w obliczu fali uchodźców Niemcy niedługo spotka tragedia i trzeba jak najszybciej podjąć środki ostrożności, zanim będzie za późno i jej państwu i obywatelom zagrożą wojska Allaha. A, Wy co sądzicie o całej sytuacji? Czy kanclerz Niemiec nareszcie zrozumiała swój błąd i pragnie wreszcie zrobić coś dobrego dla swojego kraju, a może faktycznie chce wywołać w Europie wojnę? 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *