Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Rząd Szwecji nakłania ludzi do stworzenia „lepszego państwa z muzułmanami” Zobaczcie nagranie!

Rząd Szwecji nakłania ludzi do stworzenia „lepszego państwa z muzułmanami” Zobaczcie nagranie!

Szwecja od pewnego czasu z pewnością stała się dużo mniej bezpieczna, niż choćby jeszcze niedawno! Wszystko w związku z coraz liczniejszymi atakami tamtejszych muzułmanów na obywateli, a nawet posunięciem się do wykorzystywania kobiet. Policja nie jest wstanie niestety poradzić sobie ze wszystkim, bowiem po pierwsze uchodźców jest zbyt dużo, a po drugie mają obowiązek traktować ich jako ludzi wyższej kategorii, którym nie można w żaden sposób zagrozić.

Jednak jak widać rząd Szwecji, dalej nie przejmuje się swoją tragiczną sytuacją i tym razem postanowił (wspólnie z jednostką charytatywną  Individuell Manniskohjalp) stworzyć projekt pt. Nowy kraj. Projekt ten ma, oczywiście promować integrację między Szwedami i muzułmanami, a także uczyć jak niezwykła jest islamska kultura, którą warto zaakceptować gdyż ubogaci ona Szwecję. Pozostaje tylko pytanie – Czy przypadkiem nie wyprze przy okazji tamtejszej kultury, religii i przyzwyczajeń na rzecz prawa Szariatu, czytania Koranu, czy załatwiania wszelkich spraw za pomocą siły…

Co myślicie o całym filmiku, który puszczany jest w tamtejszej telewizji? Uważacie, że Szwecja robi dobrze, czy jednak przyczynia się do faktu, że już niedługo Islam będzie największą religią świata, która co najgorsze ma swoje własne (dość brutalne) metody szerzenia wiary. Czy cała afera z tym nagraniem nie przypomina Wam trochę prania mózgu na ludziach, którzy oglądają je od rano do wieczora w telewizji?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *