Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Skład jury 7 sezonu The Voice of Poland nareszcie ujawniony! Nowym trenerem została…

Skład jury 7 sezonu The Voice of Poland nareszcie ujawniony! Nowym trenerem została…

The Voice of Poland to bez wątpienia, jeden z najbardziej popularnych polskich talent show! Jest to program, który nie tylko cieszy publiczność i zapewnia rozrywkę, ale pomaga wokalistom zaistnieć w show biznesie i zrobić karierę: Dzięki The Voice of Poland mamy na rynku muzycznym takie gwiazdy jak:

Natalię Nykiel, która wydała ogromny hit „Bądź duży”, Sarsę ze swoją już legendarną piosenką „Naucz mnie”, czy może trochę mniej komercyjną, ale za to niezwykłą Dorotę Osińską, która w tym roku startowała w preselekcjach do Eurowizji i w 2013 wydała przepiękny krążek „Teraz”.

Jeśli chodzi o trenerów w The Voice of Poland to z tym było ostatnio sporo kontrowersji. Media rozpisywały się na temat pieniędzy, które oferowane są poszczególnym muzykom, byleby tylko usiedli w fotelu jurorskim: Mówiono, że nowymi trenerami mieli być Justyna Steczkowska, Natalia Kukulska, Margaret, Mietek Szcześniak, czy Edyta Górniak! Ostatecznie nareszcie ogłoszono, kto naprawdę zostanie jurorem popularnego show?

Będą to sławny piosenkarz Andrzej Piaseczny, jazzowa artystka i reżyserka Maria Sadowska, Tomson i Baron i co ciekawe legendarna już gwiazda Natalia Kukulska! Cieszycie się z takiego składu trenerów? Myślicie, że to dobrze, że Natalia wystąpi w show, czy może jednak liczyliście na powrót Edyty Górniak,  Justyny Steczkowskiej, czy Ani Dąbrowskiej? Pamiętacie hity Natalii Kukulskiej, takie jak Dłoń, czy Im Więcej Ciebie Tym Mniej?

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *