Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Syn Osamy bin Ladena zapowiada zamachy! Światowe Dni Młodzieży 2016…

Syn Osamy bin Ladena zapowiada zamachy! Światowe Dni Młodzieży 2016…

Według podania amerykańskiego ośrodka, zajmującego się sprawami dżihadystów pracownicy otrzymali tajemnicze 21-minutowe nagranie,w  którym niejaki Hamza bin Laden zapowiada, że będzie się mścił,  a potężna walka ze Stanami Zjednoczonymi będzie trwała dalej! Mężczyzna stwierdził, że zacznie atakować razem z żołnierzami wrogów za prześladowania ludzi z m.in. Syrii, Iraku, czy Afganistanu. Jego motywem ma, więc nie być wcale  śmierć jego ojca, którego przypomnijmy zabito w 2011 roku przez komandosów z oddziału Navy SEALs

Podobno Hamza bin Laden jest zupełnie nowym przywódcą Al-Kaidy, który uzupełnił organizację o wiele chorych i przerażających pomysłów, które chcą niedługo wdrożyć w życie. Jakie są to, jednak pomysły? Czyżby szykowano kolejne zamachy, a może coś jeszcze innego. Jak podaje Bruce Riedel z, jednej z amerykańskiej instytucji Hamza bin Laden stał się nową twarzą i czymś w rodzaju reinkarnacji poprzedniego wodza żołnierzy, więc słuchają go praktycznie bez słów.

A, Wy co o tym sądzicie? Myślicie, że planowane są kolejne zbrodnie? Oczywiście  z chwilą opublikowania informacji pojawiła się masa obaw ze strony Polaków, którzy boją się nadchodzących Światowych Dni Młodzieży, które według wielu opinii mogą zakończyć się tragicznie. 

Pytanie, tylko: Czy są to tylko bezsensowne obawy, czy może jednak jest w tym coś więcej? Światowe Dni Młodzieży odbędą się już 26 lipca w Krakowie na których przypomnijmy pojawi się sam Papież Franciszek, który ma także wybrać się do Sanktuarium na Jasnej Górze i obozu Konzentrationslager Auschwitz.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *