Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Szokujące słowa Ewy Kopacz o aborcji! Tego może nie wybaczyć jej wielu Polaków…

Szokujące słowa Ewy Kopacz o aborcji! Tego może nie wybaczyć jej wielu Polaków…

Sporów na temat aborcji jest całe mnóstwo. Jedni sądzą, że powinna być ona całkowicie zakazana, inni sądzą, że jest to niezbywalne prawo każdej kobiety, a jeszcze inni mają bardziej neutralne zdanie i sądzą, że aborcja powinna być dozwolona z tym, że nie w każdym przypadku.

Politycy już niejednokrotnie wypowiadali się na temat aborcji. Tym razem temat poruszyła była premier Polski Ewa Kopacz,która stwierdziła, że działania PiS są wstępem do absolutnego zakazu dokonywania aborcji. Była premier wspomniała o chorych dzieciach z hospicjum – które w wielu przypadkach nie mogą żyć bez respiratora.

Hospicjum miało otrzymać pieniądze, jednak państwo z PiS stwierdziło, że pacjenci mogą zostać sobie w domu. Ewa Kopacz powiedziała także iż premier Szydło postanowiła wycenić bohaterstwo kobiet,które pomimo problemów postanowiły urodzić dziecko . I wyceniła je na 4 tysiące!

Kopacz stwierdziła też jasno, że nigdy nikogo nie przekonywali do używania środków antykoncepcyjnych i odrzucenia kalendarzyka. Chodziło im jedynie o to, by każdy mógł sam podjąć decyzję czego chce używać…

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *