Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Szokujące wyznanie Marii Peszek o aborcji! „Mam rodzaj dumy, że…?”

Szokujące wyznanie Marii Peszek o aborcji! „Mam rodzaj dumy, że…?”

Maria Peszek jest bez wątpienia artystką, która potrafi na każdym kroku szokować. Wokalistka znana z kontrowersyjnych utworów o Polsce i religii chrześcijańskiej, a także teledysków pełnych piekielnej symboliki, czy nawiązywań do tolerancji wypowiedziała się w stacji TVN24 na temat aborcji i wyznała szokującą prawdę na temat swoich powiązań z tym tak trudnym ostatnio tematem.

Maria Peszek wyznała, że choć sama nigdy nie przeprowadziła tego zabiegu to kiedyś pomogła pewnej osobie w jego wykonaniu. Co więcej stwierdziła, że zupełnie nie ma z tego powodu wyrzutów sumienia, a nawet wręcz przeciwnie ma rodzaj dumy, bo pomogła komuś kto był samotny i bardzo cierpiał, a nawet wykonał by to jeszcze raz.

Artystka powiedziała także, że aborcja powinna być bezpłatna i legalna i zawsze kiedy jest taka potrzeba powinna być wykonywana. Maria Peszek wyznała, że cały protest wcale nie jest czymś, co ma być za aborcją, ale jest prawdziwą walką – walką o prawa człowieka, bowiem kobieta również jest istotą ludzką.

Co sądzicie o wypowiedzi Marii Peszek? Zgadzacie się z jej stanowiskiem w sprawie aborcji, czy jednak uważacie, że wokalistka mówi totalne głupoty i nie powinna się wypowiadać na tak przerażający temat?

4 komentarze

  1. Uważa,że zrobiła dobry uczynek dla koleżanki wspierając ją w trudnych chwilach życia.Zastanawiam się nad sobą, czym jestem lepsza by oceniać jej sumienie.Sumienia mamy różne szerokie,skrupulatne itd.Tak nas Bóg stworzył i jeśli istnieje, kobieta dokonująca aborcji z nim się rozliczy.Po co ta cała wrzawa.To co dobre dla jednego nie musi być dobrem dla drugiego.

  2. Pani Peszek a czy dziecko jest dla Pani istotą ludzką? Też ma prawo do życia ! A za współudział w zabójstwie ma Pai krew na rękach!

  3. Powinna teraz zapytać tej koleżanki, czy na pewno jest jej wdzięczna za taką pomoc, a jeśli tak, to jeszcze za następne 10 lat powtórzyć pytanie.

  4. Ta osoba jest pod władzą zlego ducha ,jej czynu i poglądy o tym świadczą

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *