Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Ta dziewczynka godzinami patrzyła przez okno! Dlaczego? Odpowiedź przeraża..

Ta dziewczynka godzinami patrzyła przez okno! Dlaczego? Odpowiedź przeraża..

Sytuacja do jakiej doszło w miejscowości Lohman w USA do tej pory przeraża wiele osób! 8-letnia dziewczynka imieniem Susan każdego wieczoru godzinami spoglądała za okno i w żaden sposób nie można jej było od niego oderwać. Rodzice próbowali różnych sztuczek – zachęcali ją słodyczami, czy bajkami, które kochała oglądać, ale nic to nie dało.

Pewnego wieczoru Susan jak zwykle usiadła przed oknem i wpatrywała się w przestrzeń. W pewnej chwili dziewczynka krzyknęła i pobiegła do matki krzycząc:

„Jest tam. Mamusiu On tam jest”

Kto?- zapytała poirytowana matka, ale nie otrzymała żadnej odpowiedzi.

Susan pobiegła do swojego pokoju, a matka poszła razem z nią. Po raz pierwszy postanowiła spojrzeć za okno. Tego co ujrzała nie zapomni już nigdy! Za oknem w zaroślach zobaczyła starszego mężczyznę w czarnym płaszczu trzymającego dłoń w spodniach. Kobieta natychmiast zadzwoniła na policję,która na szczęście dość szybko ujęła przestępce.

W toku śledztwa okazało się, że któregoś dnia gdy Susan wracała ze szkoły On do niej podbiegł i zagroził, że jeśli każdego wieczoru nie będzie stała przy oknie On zrobi krzywdę jej rodzicom. Historia choć wydarzyła się na początku 2005 roku to dalej szokuje i jest pewnego rodzaju ostrzeżeniem dla każdego rodzica i dziecka!

Zobacz także:

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *