Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Tak ludzie traktują zwierzęta w cyrku! To nagranie przeraża….

Tak ludzie traktują zwierzęta w cyrku! To nagranie przeraża….

Pogłoski o podłym traktowaniu zwierząt w cyrkach krążą już od dawna! Te z pozoru szczęśliwe i mające nas rozbawić zwierzątka tak naprawdę mają być wyłącznie przedmiotem dla rządnych pieniędzy cyrkowców, którzy nie patrząc na ich życie, czy zdrowie zmuszają je do robienia coraz to trudniejszych sztuczek: Nie stroniąc przy okazji od użycia bata, jeśli zwierzę nie radzi sobie z pracą! Ludzie po raz kolejny udowadniają jak bardzo niewiele mają wspólnego z dobrem najpierw traktując naszych przyjaciół jako zwykłe pożywienie, które nie czuje ani nie myśli, a potem używając ich jako tanich rozrywkowych produktów…

To nagranie pokazuje praktycznie wszystko. Widzimy na nim jak bezbronne, wystraszone słonie idą w wielkiej grupie – niczym na śmierć, podczas gdy trenerzy okładają je gdzie popadnie wielkim biczem! Ciężko zrozumieć, jak ktoś może tak traktować kogoś, kto przecież nie zrobił mu żadnej krzywdy i tak jak każda istota żyjąca nie lubi bólu i chce istnieć w bezpieczeństwie i szczęściu.

Co Wy sądzicie o nagraniu? Byliście świadkami podobnego traktowania zwierząt? Jak myślicie w jaki sposób można pomóc tym zwierzątkom by ludzie przestali je taktować jako zwykłe, głupie przedmioty?


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *