Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

To nagranie zszokowało Europę! Mężczyzna do uchodźców: Jesteście mordującą chrześcijan sektą. Nic nie stworzyliście i…

To nagranie zszokowało Europę! Mężczyzna do uchodźców: Jesteście mordującą chrześcijan sektą. Nic nie stworzyliście i…

Coraz większe kontrowersje wokół tematu uchodźców zaczynają stawać się głównym problemem Europy! Ludzie chcieli im pomóc, podczas gdy natłok zamachów zwiększył się na taką skalę, że nie wiadomo już, czy muzułmanom da się pomóc. Coraz więcej słyszy się też o przeciwnikach islamu, którzy mówią wprost, że przyjmowanie uchodźców jest niebezpieczne i doprowadzi do stworzenia Europy muzułmańskiej.

Na temat całego problemu wypowiedział się także pewien mężczyzna, który stanął wśród tłumu (także uchodźców) i powiedział bez ogródek: Widziałem jako mordujecie chrześcijan. Jesteście sektą,która nic nigdy nie stworzyła. Chcecie abyśmy My przyjmowali Waszą kulturę, podczas gdy Wy nie szanujecie naszej ani nie obchodzicie żadnego z naszych świąt.Uciekacie, zamiast walczyć za swoją rodzinę i kraj. Jesteście sektą!

Mężczyzna w filmiku poniżej powiedział jeszcze wiele bardzo kontrowersyjnych rzeczy które jeszcze raz doprowadziły do internetowych kłótni między zwolennikami przyjmowania uchodźców i nie! Co więcej mężczyzna na filmiku nie tylko mówi co sądzi o Islamie, ale nawołuje do walki i nie pozwolenia na Islamizację. Co sądzicie o nagraniu? Uważacie, że postawa mężczyzny jest dobra, czy wręcz przeciwnie?


One Comment

  1. Uważamy, że powiedział prawdę, dlatego postawa mężczyzny jest dobra, byłbay jeszcze lepsza, gdybyśmy wszyscy mieli broń do walki z islamistami, to się w końcu tak skończy wbrew lewackim rządom Europy.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *