Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Trump wyjawił szokującą prawdę o Obamie? Czyżby prezydent Ameryki był za Islamem i zamachami…?

Trump wyjawił szokującą prawdę o Obamie? Czyżby prezydent Ameryki był za Islamem i zamachami…?

Zamieszanie ze zbliżającymi się wyborami na prezydenta USA sięga zenitu! I oczywiście jak łatwo zauważyć media znalazły sobie swojego jednego faworyta, którego na każdym kroku chwalą. Jest nim, oczywiście pani Hillary Clinton, która szczyci się wyłącznie tym, że będzie pierwszą kobietą prezydentem i to właśnie na nią powinno się głosować.

Do wyboru Clinton na prezydenta zachęcają także wszelkiego rodzaj gwiazdki popu jak Ariana Grande, czy Lady Gaga, które według wielu opinii powinny zająć się swoją pracą, a nie praniem mózgów swoich fanów i wpływaniem na ich decyzje polityczne.

Teraz, oczywiście media mają kolejny powód do ataku i wywyższania Clinton, a chodzi konkretnie o ostatnią wypowiedź przeciwnika Hillary – Donalda Trumpa! Na Florydzie polityk wygłosił niezwykle kontrowersyjne przemówienie, w którym stwierdził, że Państwo Islamskie jest za Obamą, ponieważ to On sam je założył – razem z panią Hillary Clinton.

A, Wy co sądzicie o wypowiedzi Trumpa? Wierzycie w jakieś powiązania między Obamą i Clinton, a państwem Islamskim? Myślicie, że byliby zdolni działać na szkodę świata i przy okazji zabijać wiele niewinnych osób?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *