Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Uchodźcy zaatakowali Polkę!

Uchodźcy zaatakowali Polkę!

W  brandenburgischen Guben czwórka mężczyzn zaatakowała 13-letnią dziewczynę! Mężczyźni byli muzułmańskimi imigrantami i otoczyli Polkę w jednej z cichszych uliczek po czym rzucili się na nią.Najwyraźniej chcieli ją wykorzystać! I najpewniej by im się udało, gdyby nie fakt, że dziewczyna głośno krzyczała i wzywała pomocy, co usłyszał jej ojciec i brat, którzy szukali dziewczyny, bo miała być w domu już jakiś czas temu,a  wiedzieli, że będzie tu wracała.

Na szczęście zanim ruszyli na pomoc wezwali policję. Walka z imigrantami była bardzo ciężka – tym bardziej, że przewyższali ich liczebnie! Ostatecznie pomimo kilku siniaków i niezbyt groźnych urazów polskim mężczyznom udało się powstrzymać islamistów przed atakiem na dziewczynę do czasu przyjazdu policji. Niestety uchodźcy zdążyli uciec i pomimo zatrzymania potem 4 mężczyzn – okazało się, że zupełnie nie byli to oni i są niewinni.

Policja dalej poszukuje napastników, którzy brutalnie chcieli wykorzystać dziewczynę. Rodzice Polki jak i ona sama dalej są w szoku i boją się, że może się to teraz odbić aktem zemsty… Niestety ta sytuacja po raz kolejny pokazała jak niektórzy ludzie potrafią być okrutni…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *