Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

W czasie wywiadu na żywo nagrano teleportację kobiety!?

W czasie wywiadu na żywo nagrano teleportację kobiety!?

Teleportacja to z pewnością zdolność, której istnienie jedni wyśmiewają, a drudzy biorą za bardzo możliwe. Wynika to przede wszystkim z rozwoju nauki i teorii, które faktycznie potwierdzają istnienie tego zjawiska, a nawet dają możliwość, że w przyszłości będzie ona całkowicie możliwa.

Niektórzy jednak w swoich przemyśleniach idą o krok dalej i twierdzą, że niektóre organizacje posiadają już niezwykłe sprzęty, które umożliwiają wykonywanie wielu tzw. paranormalnych zdolności jak np. czytania w myślach, czy oczywiście teleportacji.Na ile są one jednak prawdziwe – to oczywiście ciężko stwierdzić!

Faktem, jest że przypadków nagłych zniknięć przybywa, a jednym z nich jest sytuacja kobiety w Kopenhadze, która podczas wywiadu dosłownie rozpłynęła się w powietrzu. A jaka jest tego przyczyna? Jedni powiedzą, że to sztuczka, a inni, że stoi za tym jakaś nadnaturalna siła lub niezwykła moc tej kobiety. Jaka nie byłaby prawda warto przyznać, że całe wydarzenie robi wrażenie. A, Wy co o nim sądzicie?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *