Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Wiemy już, kto zostanie nowym prezydentem USA! Wynik może szokować….

Wiemy już, kto zostanie nowym prezydentem USA! Wynik może szokować….

Od pewnego czasu nie mówiło się dosłownie o niczym innym, niż o wyborach prezydenckich w USA. Tym razem walka toczyła się między Donaldem Trumpem, a Hillary Clinton. Cała sprawa była jeszcze bardziej szokująca ze względu na kontrowersje, które dotyczyły obydwu kandydatów: Hillary Clinton zasłynęła swoimi dziwnymi popisami i wymachiwaniem głową przez co wiele osób twierdziło, że kobieta musi być ciężko chora i zwyczajnie nie nadaje się na głowę państwa.

Pani Clinton zasłynęła także jako prawdziwa przyszła prezydent celebrytów, bowiem masa gwiazdek usilnie starała się nakłonić swoich fanów by głosowali na nią m.in. Lady Gaga, Katy Perry i oczywiście Madonna, która za głos na kandydatkę demokratów obiecywała bardzo sensualne doznania…

Pan Trump natomiast przez kilka ostatnich miesięcy przedstawiany był jako potwór bez uczuć, który przyniesie zagładę Ameryce. Wreszcie jednak przemówili sami obywatele i to Oni wybrali swojego prezydenta! Trzeba przyznać, że walka była bardzo wyrównana, jednak ostatecznie zwycięzcą okazał się Donald Trump! Co sądzicie o wyborze jakiego dokonali Amerykanie? Dobrze zrobili, a może Wy jednak wybralibyście Hillary?


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *