Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Wojewódzki drwi z Kingi Dudy i Prezydenta? Czy tym razem przesadził?

Wojewódzki drwi z Kingi Dudy i Prezydenta? Czy tym razem przesadził?

Całkiem niedawno córka naszego prezydenta Kinga Duda pojawiła się w magazynie dla panów CKM w rankingu najpiękniejszych polskich kobiet! Dziewczyna zajęła wówczas 5 pozycję, co z jednej strony wzbudziło niezwykle negatywne emocje u ludzi, którzy stwierdzili, że tak poważna osobistość nie powinna pojawiać się w tego typu pismach, natomiast nie brakowała też osób, które uważały, że to miejsce Kindze jak najbardziej się należy, bo oprócz inteligencji dziewczyna jest również naprawdę zadbaną i ładną kobietą.

Oczywiście jak zwykle nie mogło zabraknąć również różnego rodzaju celebrytów, którzy kochają komentować sprawy społeczne, które często niewiele mają wspólnego z zawodami, w których się specjalizują. Tym razem całą sytuację opisał znany prowadzący program rozrywkowy Kuba Wojewódzki.

W gazecie Polityka mężczyzna napisał coś, co z pewnością może urazić niejednego zwolennika naszego prezydenta jak i Kingę Dudę – Wojewódzki wspomniał najpierw o 1 miejscu w rankingu Sandry Kubickiej i 5 Kingi Dudy, po czym stwierdził, że od czasu jak tata tweetuje nocami z „ru#adłem leśnym, czy dziką foczką zrobiło się jakoś bardziej „sensualnie”.

A, Wy co sądzicie o całej sprawie? Wojewódzki powinien w taki sposób komentować już i tak trudną sprawę z rankingiem? Macie już dość jego niezwykle niesmacznych żartów, czy raczej uważacie, że ma do nich prawo nawet kosztem skrzywdzenia czyiś uczuć?

3 komentarze

  1. STARY STETRYCZAŁY ,ZAKĄPLEKSIONY JEGOMOŚĆ -CZAS POSTAWIĆ DIAGNOZĘ …

  2. Juz Czas zeby szedl do D o m u !!! i JUZ…..Mamy GO D o s y c !!!

  3. Bardzo inteligentny facet,czasami trochę mocny w słowach,ale nie owija w bawełnę myśli i mówi prawdę,a to czasami nie którym się nie podoba. Bardzo lubię jego program nie raz nawet zwariowany, ale jak widać zaglądają do niego goście z wyższej polki, jest ok

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *