Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Wojewódzki obraził Polską drużynę? Jego słowa są wręcz…

Wojewódzki obraził Polską drużynę? Jego słowa są wręcz…

Kuba Wojewódzki jest bez wątpienia najbardziej kontrowersyjnym dziennikarzem w Polsce, który do tego niejednokrotnie był związany z różnymi oskarżeniami m.in. o znieważenie flagi, czy żartowanie z Ukrainek, o których razem z Michałem Figurskim wypowiadali się niczym o zwykłych, nie mających nic wspólnego z człowiekiem rzeczach.

Wojewódzki znany jest, także ze swojej ogromnej nienawiści do ówcześnie mającego władze rządu i prezydenta Andrzeja Dudy. W swoim programie już nieraz wypowiadał się w niezbyt elegancki sposób o byłych lub obecnych przedstawicielach partii Prawo i Sprawiedliwość. Tym razem, jednak Wojewódzki napisał coś, co może urazić niejednego Polaka – nie ważne, jakie ma poglądy polityczne. Ten polski dziennikarz, satyryk i showman, na swoim fanpage stwierdził, że mecze, które On ogląda nie są, chyba rozgrywkami, które opisują komentatorzy z Polsatu i TVP.

Co więcej celebryta stwierdził, że ile razy można ukrywać prawdę słowami „gramy spokojnie i konsekwentnie”. Mówił też o ukrywaniu braku precyzji i niedokładności – Stwierdził, także że naszym najlepszym zawodnikiem jest FART, a atutem słaba forma przeciwników…

Co sądzicie o zachowaniu Kuby Wojewódzkiego? Zgadzacie się z nim, a może jednak uważacie, że mężczyzna troszeczkę przesadza i nie powinien w taki sposób komentować i przedstawiać swojego zdania. Po której stronie stoicie?

12 komentarzy

 1. Mówi jak jest a nie to co wypada powiedzieć. Szacunek za szczerość !. Nie owija w bawełnę.

 2. Przykre, ale komentarz Wojewódzkiego pokrywa się z faktami.

 3. OCZYWIŚCIE JESTEM PO STRONIE NASZEJ DRUŻYNY A PANA WOJEWÓDZKIEGO ZAPRASZAM NA BOISKO NIECH POKARZE SWOJĄ KLASĘ

 4. Pierwszy raz ktos mowi na temat.

 5. z ukrajinom dobrze zagrali ale z szwedami już niedokonca jestem
  przekonany iż wygrają

  • nie wygrają że Szwedami bo z nimi nie grają, tylko ze Szwajcarami 😉

 6. Z jednej strony ma rację
  ..przesadnie zachwycają sie tą naszą drużyna.Stawiaja ich na równi z bogami po każdej bramce czy remisie…na TVP INFO przez caly dzień tylko o historycznym cudzie wyjścia Grupy.Przed laty za czasów Bonka czy Tomaszewskiego pilkarze grali za bony na lodówkę i nikt nie dostawal takich milionów za nic.A teraz świetnie graja w reklamach i nic poza tym.

  • świetnie grają w reklamach

   :umarłem:

 7. `gramy spokojnie a konsekwentnie` – to oczywisty marketing i piękne słowa opisujące jak polska drużyna piłki nożnej gra do du*y

  Szkoda czasu i prądu na oglądanie tego.

  Wystarczyło podczas meczu z GER przejść się po osiedlu i posłuchać co rodacy krzyczeli. To były same wulgaryzmy więc nie przytoczę – nazwanie piłkarzy – baranami byłoby chyba nieodpowiednią myślą.

 8. niech sobie mocniej włosy tapiruje bo łysina wychodzi a małolaty tego nie lubią..

 9. Nikt na tych me nie gra super ale zawsze liczy sie wynik koncowy

 10. Akurat ta polska drużyna nie ma sobie równych do poprzednich! A szanowny pan Kuba Wojewódzki niech się pocałuje w …. Jak jest taki mądry to niech sam wyjdzie na boisko – pewnie nie umiał by piłki kopnąć. ON UMIE TYLKO I WYŁĄCZNIE OŚMIESZAĆ LUDZI,SZYDZIĆ Z NICH I WYŚMIEWAĆ! Nic poza tym. On zna się na polityce i na piłce nożnej tak jak ja na silniku samochodowym(nawet nie wiem gdzie się znajduje). Więc niech szanowny Pan nie wypowiada się na temat rzeczy, o których nie ma zielonego pojęcia! Tyle na temat.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *