Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Wyciekło przerażające nagranie z muzułmańskiej szkoły!

Wyciekło przerażające nagranie z muzułmańskiej szkoły!

Kontrowersje związane z Islamem chyba nigdy się nie skończą. Świat dalej nie może poradzić sobie z wieloma zamachami i wspomina ludzi którzy w nich zginęli, a już pojawiają się kolejne przerażające rzeczy. Tym razem wyciekło szokujące nagranie z jednej z muzułmańskich szkół w Wielkiej Brytanii i niestety nie można tego nazwać zwyczajną nauką, ani tym bardziej czymś, w czym dzieci mają się czuć bezpieczne.

Przeciwnie ich „nauczyciel” wmawia im, że wszystkie nowoczesne rzeczy wynaleziono przez ludzi są złe i pochodzą od diabła. Co więcej mężczyzna wyznał, że te wszystkie wynalazki mogą zrobić im całkowite pranie mózgu i należy tego jak najmocniej nienawidzić. Jeszcze straszniejszy jest fakt, że nauczyciel był wstanie bez problemu zrobić dzieciom krzywdę, co została zarejestrowane na nagraniu…

Co myślicie o filmiku? Was też przeraził? Co sądzicie o takich metodach nauki? Czy myślicie, że można w taki sposób traktować dzieci? Czy może to sprawić, że dzieci w przyszłości staną się agresywne i będą wstanie dokonywać przerażających czynów?


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *