Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Zaczyna się chipowanie ludzi. Pierwsze osoby są już po zabiegu!

Zaczyna się chipowanie ludzi. Pierwsze osoby są już po zabiegu!

Pogłoski o nadciągającej fali chipowań ludzi stają się coraz poważniejsze. Wszystko to ma być rzekomo powiązane z planami Nowego Porządku Świata, który ma dążyć do kontroli ludzkości, o czym świadczyć ma biblijna przepowiednia o znamieniu bestii umieszczonym na ręce i czole. Dotąd jednak nie każdy brał te wizje na poważnie: Teraz jednak według opinii wielu osób przepowiednia się wypełnia!

W Australii pewna firma stworzyła specjalną serie chipów, które można kupić za około 100 dolarów, dzięki czemu można stać się czymś w rodzaju „nadczłowieka”. Chip ma pozwalać szybko zalogować się do komputera dzięki dłoni, włączyć światło, wejść na stronę banku, a nawet zapłacić za usługę. Co ciekawe mieszkańcy Australii bardzo chętnie kupują te chipy i cieszą się, że dzięki nim zdobędą niezwykłe umiejętności. Pewna kobieta ma nawet dwa takie urządzenia i już nie może się doczekać, żeby zrobić ich więcej, bowiem ich właściwości mają być cały czas zwiększane.

Co sądzicie o chipach wszczepianych pod skórę? Gdyby była taka możliwość: Zrobilibyście coś podobnego, czy jednak bylibyście całkowicie przeciwni podobnym praktykom?


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *