Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Zobacz nowy teledysk Kasi Kowalskiej – Aya!

Zobacz nowy teledysk Kasi Kowalskiej – Aya!

Kasia Kowalska swojego czasu była, jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Jej przeboje takie jak Spowiedź, Pieprz i sól, czy Widzę Twoją Twarz były grane we wszystkich stacjach radiowych w naszym kraju. Od 2008 roku artystka jednak zamilkła i nie wydała żadnej nowej płyty – Okazuje się jednak, że może się to niedługo zmienić!

Artystka powraca ze swoją nową piosenką, zatytułowaną Aya, która utrzymana jest w niezwykle specyficznym, oryginalnym klimacie. Czy odbiorcom przypadnie do gustu taki styl? Kto wie, jednak pamiętajmy, że Kasia zawsze znana była z ostrego, rockowego klimatu, który nie zawsze był odpowiedni do radio, a i tak artystka sprzedała ponad milion płyt! Przypomnijmy, że ostatni krążek Kasi Kowalskiej został wydany 10 listopada 2008 roku i nosił tytuł Antepenultimate. Na krążku znalazły się m.in. takie utwory jak zadziorne i rockowe Miłość, trzeźwość i pokora, poruszające i niezwykle smutne Spowiedź, czy melodyjne, kobiece Dlaczego nie! Myślicie, że Aya dorówna sukcesowi wcześniejszych hitów Kowalskiej?

Warto wspomnieć, że ostatnim czasem obserwujemy ciekawe zjawisko powrotów ikon gwiazd muzyki. Jakiś czas temu powróciła Kasia Cerekwicka, potem królowa elektroniki Reni Jusis, zwyciężczyni Idola Alicja Janosz, Ania Dąbrowska i Monika Brodka. Kto będzie następny? Jak myślicie?

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *