Pages Navigation Menu

Codziennie najświeższe newsy - 24/7

Zobaczcie nowy klip CLEO! To, jeden z najodważniejszych polskich teledysków…

Zobaczcie nowy klip CLEO! To, jeden z najodważniejszych polskich teledysków…

Cleo mocno przygotowuje się do premiery swojej debiutanckiej solowej płyty, która pojawi się na rynku już jesienią. W tym celu artystka opublikowała niezwykle wakacyjny teledysk do najnowszego singla pt. NOC, który obsadzony jest w klubowych, bardzo tanecznych brzmieniach. Klip również jest niezwykłą niespodzianką, bowiem widzimy w nim m.in. DJ WIKA, która pomimo podeszłego wieku ma energię i gra muzykę, jaką kochają nastolatki na całym świecie.


Sporym zaskoczeniem jest także olbrzymia sensualność teledysku i postaci, które miejscami (jak na polską produkcję) pokazują naprawdę sporo… A, Wam jak się podoba klip? Producentem teledysku jest, oczywiście Donatan, natomiast twórcą muzyki DobroBIT, a słów sama Cleo!

Najnowszy album wokalistki ma nosić imię BASTET, czyli egipskiej bogini radości, miłości, muzyki i tańca, która często przedstawiana była jako kobieta z głową kota! Krążek ma być połączeniem masy różnych brzmień m.in. soulowych, czy hip hopowych… Czekacie na krążek? Myślicie, że dorówna poziomowi Hiper Chimerze, którą Cleo stworzyła razem z Donatanem i tym samym podbili listy sprzedaży i wylansowali wiele przebojów, takich jak Eurowizyjne My Słowianie, zadziorne Cicha woda, przaśne i wesołe Brać, czy spokojne i mroczne Sztorm. Warto wspomnieć, że jak dotąd BASTET promują 3 single: delikatne i kobiece Zabiorę nas, spokojne i melancholijne Wolę być i, oczywiście klubowe NOC.

 

One Comment

  1. tandeta

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *